Poniżej znajdziesz trening składający się z 3 etapów, dzięki któremu zdążysz wzmocnić i wyrzeźbić całe ciało jeszcze przed wakacjami.

Etap 1

Trzy ćwiczenia, dzięki którym wyrzeźbisz pupę i wysmuklisz nogi. Wykonuj je jedno po drugim bez przerw między nimi. Gdy wykonasz wszystkie trzy, zrób minutową pauzę i powtórz całość jeszcze 3 razy.

Spacer na boki z taśmą oporową

Taśmę oporową załóż na nogi poniżej kolan (wybierz tę o mniejszym obwodzie). Stań prosto, stopy rozstawiając na szerokość bioder. Przenieś ciężar ciała na lewą nogę i zrób krok w prawo. Dostaw lewą nogę. To jedno powtórzenie. Zrób 12-15 i zmień kierunek.

Unoszenie bioder

Połóż się tyłem na macie, nogi ugnij w kolanach i biodrach. Ramiona ułóż szeroko po bokach. Pięty na podłodze, palce stóp minimalnie nad nią. Napnij mięśnie pośladków i tył ud, by unieść wysoko biodra. Zatrzymaj ruch na 2 sekundy, po czym powoli wróć do pozycji początkowej. Zrób 12 takich powtórzeń.

Swing kettlebellem

Złap oburącz kettlebell za uchwyt i stań prosto. Wypchnij biodra w tył, ugnij kolana i delikatnie pochyl się do przodu, przenosząc kettlebell między uda. Wykonaj mocne pchnięcie biodrami do przodu i wyprostuj kolana, by wykonać swing. Zrób 10 płynnych powtórzeń.

Etap 2 znajdziesz na następnej stronie…Total
28
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*